Egzamin gimnazjalny

Egzamin gimnazjalny jest pierwszym poważnym egzaminem na drodze młodego ucznia. 

Zapraszamy do naszego Centrum na kursy przygotowujące do tego egzaminu.

Kurs odbywa się w  3-4 osobowych grupach. Oddajemy je pod opiekę kompetentnych i dobrze przygotowanych nauczycieli, którzy uzupełniają i uporządkowują posiadane wiadomości. Kurs prowadzony jest osobno dla części humanistycznej i matematyczno-przyrodniczej. Uczniowie, uczestnicząc w zajęciach, budują pewność siebie, poszerzają swoją wiedzę i uczą się pomagać sobie nawzajem.

Prowadzimy kursy w sposób:

  • tradycyjny – zaczynamy naukę we wrześniu/październiku i kończymy w kwietniu/maju. Standardowy czas trwania zajęć to 180 min (3 x 60min) w tygodniu ( zawierają się w tym przedmioty, jakie zdajemy na egzaminie);
  • intensywny -  kursy te mają za zadanie przygotować uczniów do egzaminów w krótszym czasie, np. w trakcie ferii zimowych czy w okresie styczeń – maj. Częstotliwość trwania zajęć to 6 x 60 min w tygodniu.
Kurs obejmuje trzy przedmioty, z których uczeń zdaje egzamin. 

Zapisu na kurs można dokonać telefonicznie lub napisać maila (szczegóły w zakładce KONTAKT). Można też zapisać się osobiście w naszym Centrum, pod adresem ul. Nehrebeckiego 37 (w godzinach pracy biura Centrum).
Projektowanie stron internetowych Master-NETPolityka prywatności